Svatební obřady

ANO dvou snoubenců zní čím dál častěji na méně obvyklých místech. Přesto si stále chtějí ženich a nevěsta se svými blízkými užít svatebního obřadu v důstojném a ušlechtilém prostředí, které už před nimi zažilo plno jiných sňatků: v kostele, na radnici anebo mnohdy v hradních či zámeckých komnatách. 

 

 

Řekněte si své "ANO" na Slezskoostravském hradě

 Také Slezskoostravský hrad nabízí těm, kteří se chtějí vzít, své prostory k onomu osudovému ANO. A co snoubencům a svatebním hostům nabízí? 

Volné termíny a rezervace pro svatební obřady zajistíte na matrice Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, tel.: 599 410 079.

 

Poplatky za obřad

 

 Obřadní síň do 50 osob5 000 Kč
 Malý sál do 90 osob10 000 Kč
 Hradní terasa do 150 osob25 000 Kč
 Na nádvoří20 000 Kč

 

Poplatek uhradíte v hotovosti, a to nejpozději měsíc před konáním obřadu v pokladně společnosti Černá louka s.r.o. (budova pavilonu A - vchod do kanceláří). 

V poplatku za obřad NENÍ zahrnuta reprodukovaná hudba dle vlastního výběru. Hudbu je možné domluvit s p. Miroslavem Petříčkem tel.: 727 812 850.

 

Napsali nám

 

Vážený pane řediteli, 
chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit srdečné díky za poskytnutí prostorů Slezskoostravského hradu k oslavě naší svatby. Vše by se dalo shrnout jediným slovem - fantastické! Nejen my, ale i naši svatebčané byli přímo nadšeni místem a jeho krásou jako stvořenou na romantickou svatbu. Paní Špetíková, naše hlavní kontaktní osoba byla vstřícná, milá, no zkrátka profesionálka na správném místě. Píšu to proto, že jsme já i můj manžel žili nějakou dobu v zahraničí a v Čechách se neustále setkáváme s neochotou, nelidským a naprosto neprofesionálním přístupem ve službách. A tak bych ji a celému kolektivu hradu ještě jednou touto cestou ráda poděkovala. 

Vše dopadlo podle našich představ a doufám, že se na hrad dostaneme i při jiných příležitostech. 

S pozdravem Petra Tirpák Kostovčíková

Dobrý den, 
uplynulou sobotu, tj. 21.6.2014 jsme měli na Slezskoostravském hradě pronajaty prostory při příležitostí konání našeho svatebního dne a také obřadu a je nám milou povinností Vás informovat o tom, že se tento krásný den velice vydařil a to také proto, jak krásné místo hrad bezesporu je. 

Tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za tuto možnost a za skvělou spolupráci v rámci organizace. Správa hradu a paní kastelánka Alena Špetíková byli velice ochotní a milí. 
Jsme oba ,,Ostraváci“ a jsme nesmírně rádi, že jsme si vybrali pro svůj den právě Slezskoostravský hrad.

novomanželé ADÁMKOVI