Majáles Ostrava 2019

17. 5. 2019

 

Majáles Ostrava se přesouvá do centra! Další ročník se uskuteční v pátek 17. května na Slezkoostravském hradě

 

Za změnou lokality Majálesu Ostrava stojí především záměr k oživení a probuzení života v centru Ostravy.  Návštěvníci se mohou těšit na 4 hudební scény, přes 30 vystoupení a velmi bohatý doprovodný program, který startuje již v dubnu 2019 na Masarykově náměstí. Kromě nového místa se může Majáles Ostrava pochlubit také obměněnou grafikou. Ta se k jubilejnímu 25. výročí změnila a až do 17. května budou ústředním motivem květiny, slunečnice a zelené listy.

 

Mig 21 a Ben Cristovao vystoupí na Majálesu Ostrava 2019!

Mig 21 baví již přes 20 let a bude bavit také návštěvníky Majálesu Ostrava, který se uskuteční v pátek 17. 5. 2019. Dojděte si jejich nadsázku a humor poslechnout i vy.  Jak sami tvrdí „přivážíme skvělý koncert chlapecké, taneční a striptérské skupiny MIG 21 z Prahy 5 Smíchova“.

https://www.youtube.com/watch?v=x6zse-fDZC0

 

Další velké jméno, které navštíví Majáles Ostrava 2019, je Ben Cristovao. Interpret, který plánuje oslavit svou desetiletou úspěšnou kariéru v O2 aréně, dorazí v květnu předvést show i do Ostravy. Spolu se svou koncertní sestavou přijede na Slezskoostravský hrad a stane se tak součástí největšího studentského Majálesu v České republice.

https://www.youtube.com/watch?v=5a3oSfUfhKw

 

Návštěvníci se mohou také těšit na Poetiku, Paulieho Garanda & Kenny Rough, Puding paní Elvisovej, Malalatu, Sto zvířat, MessenJah, Platonic, Ventolina, John Wolfhooker, NFIX & CANDICE, Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire feat MC Youngman, The Thruth Is Out There.

 

Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese http://www.majalesostrava.cz/vstupenky/ nebo v kamenných prodejnách po celé Ostravě. Majálesové lístky se dají sehnat ve sbírkách Moment či kavárnách CøKafe v centru i na pobočce v Porubě. Vstupenky lze zakoupit také u našeho generálního partnera. Pro rok 2019 se jim stal Colliery CrossFit Ostrava. Až do konce března mohou zájemci koupit lístky za 200 Kč.

 

Veškeré informace naleznete na webu http://www.majalesostrava.cz/

 

Předprodej vstupenek: http://bit.ly/MajalesVstupenky

 

Událost: https://www.facebook.com/events/745776852454224/

 

 

I tento rok je tradice Majálesu Ostrava dodržena - stále je pořádán studenty z Vysoké školy báňská – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

 

 

Kontakt pro média:

Jakub Galia

PR manager

email: jakub.galia@younie.cz

mobil: +420 720 172 736

 

Aktuality a podrobnosti na webu akce, FB profilu či FB události.