Majáles Ostrava 2019

17. 5. 2019

 

Majáles Ostrava se přesouvá do centra! Další ročník se uskuteční v pátek 17. května na Slezkoostravském hradě

 

Za změnou lokality Majálesu Ostrava stojí především záměr k oživení a probuzení života v centru Ostravy.  Návštěvníci se mohou těšit na 4 hudební scény, přes 30 vystoupení a velmi bohatý doprovodný program, který startuje již v dubnu 2019 na Masarykově náměstí. Kromě nového místa se může Majáles Ostrava pochlubit také obměněnou grafikou. Ta se k jubilejnímu 25. výročí změnila a až do 17. května budou ústředním motivem květiny, slunečnice a zelené listy.

 

Doposud Majáles Ostrava zveřejnil již několik interpretů. Návštěvníci se mohou těšit na Poetiku, Paulieho Garanda & Kenny Rough, Puding paní Elvisovej či balkan beats, gypsy music v podání dua Malalata. Dále také profesora Ventolina či boyband John Wolfhooker.

 

Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese http://www.majalesostrava.cz/vstupenky/ nebo v kamenných prodejnách po celé Ostravě. Majálesové lístky se dají sehnat ve sbírkách Moment či v kavárnách CøKafe centrum i  pobočka v Porubě. Vstupenky lze zakoupit také u našeho generálního partnera. Pro rok 2019 se jim stal Colliery CrossFit Ostrava. Až do konce března koupí zájemci lístky za 200 Kč.

 

I tento rok je tradice Majálesu Ostrava dodržena - stále je pořádán studenty z Vysoké školy báňská – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

 

Veškeré informace naleznete na webu http://www.majalesostrava.cz/

 

Předprodej vstupenek: http://bit.ly/MajalesVstupenky

 

Událost: https://www.facebook.com/events/745776852454224/

 

Kontakt pro média:

Jakub Galia

PR manager

email: jakub.galia@younie.cz

mobil: +420 720 172 736

 

Aktuality a podrobnosti na webu akce, FB profilu či FB události.